ll


 


RYBCZYŃSCY USŁUGI KSIĘGOWE I NIERUCHOMOŚCI, to firma, która świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami (w tym wspólnotami mieszkaniowymi) oraz kompleksowe usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych.
Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantujemy Państwu między innymi poprzez doświadczenie zawodowe kadry zarządzającej zdobyte w międzynarodowych korporacjach oraz w firmie Ernst&Young Usługi Księgowe Sp. z o.o. jak również indywidualne podejście do Klienta.

Usługi świadczone przez nasze biuro są prowadzone rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi ustawami, na podstawie posiadanej licencji w zakresie zarządzania nieruchomościami Nr. 20890 oraz  Licencji Ministerstwa Finansów nr 17077/00 uprawniającej do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie według jego potrzeb, tak aby móc sprostać jego oczekiwaniom i pracować w jego najlepszym interesie, ze szczególnym uwzględnieniem dotrzymywanych terminów i wysokiej jakości księgowania i przygotowywania informacji, przy bardzo korzystnej dla Państwa firmy ofercie cenowej.

Dla firm, które zapomną o obowiązku prowadzenia ksiąg i rozliczania się z Urzędem Skarbowym, proponujemy wyprowadzanie zaległości na każdym etapie funkcjonowania firmy.

Zapraszamy do współpracy.

 
 

 Warszawa
 Al. Komisji Edukacji Narodowej 95

 Piaseczno
 ul. Fabryczna 32 lokal 13

 tel. 605 16 36 07
 zarzadzanie@rybczynscy.eu
 

            Zapraszamy do korzystania z naszych usług. 
 
© Rybczyńscy | projekt Grzegorz Stancel